









1 500 ₴
Каркас виконаний з дерева бук, оббивка варіанти тканини
Versal 4003b (смуга) або Amalea Combin(ромбік) - уточнюйте при замовленні.
Розмір: 45х33х45см (Д\Ш\В). Виробництво Україна.
Варіанти кольору дерева :
Можливі такі розміри (Д\Ш\В):
45х33х45см
70х33х45см (без полиці ; 1 полиця для взуття; 2 полиці для взуття)
90х33х45см (без полиці ; 1 полиця для взуття; 2 полиці для взуття)
Зверніть увагу: розташування малюнка тканини може бути уздовж або поперек виробу.




1. Зв'язатися з менеджером з номером телефону, вказаним на сайті.
2. Залишити Ваше замовлення через корзину сайту або надіслати повідомлення на e-mail.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Двошарова тканина |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір каркасу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 450 мм |