









1 500 ₴
Каркас виконаний з дерева бук, оббивка варіанти тканини:
жаккард - Versal 4003b (смуга)
шліфований велюр - Ameli BROWN
Розмір: 45х33х45см (Д\Ш\В). Виробництво Україна.
Варіанти кольору дерева :
горіх (темний), венге , біла, ваніль.
Можливі різні розміри (Д\Ш\В):
1) 45х33х45см
2) 70х33х45см ( без полиць/ 1полиця під взуття/ 2 полиці під взуття)
3) 90х33х45см ( без полиць/ 1полиця під взуття/ 2 полиці під взуття)
Можуть бути представлені в декількох варіантах тканини, УТОЧНЮЙТЕ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ!
Зверніть увагу: кольори зразків які Ви бачите, можуть відрізнятися від реального тону, це пов'язано з індивідуальними настройками і параметрами Вашого монітора.
Розташування малюнка тканини (смуга) може бути уздовж або поперек виробу.




1. Зв'язатися з менеджером з номером телефону, вказаним на сайті.
2. Залишити Ваше замовлення через корзину сайту або надіслати повідомлення на e-mail.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для
уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Двошарова тканина |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | смуга |