








Відправка з 30 червня 20267 500 ₴
Стіл Анжеліка обідній розкладний дерев'яний.
Колір венге.
Розмір :90(+38)*90*78 см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця – МДФ, шпон дуба; нога – масив дерева.
Форма стільниці : круглий, в розкладеному стані овальний.
Розкладка – книжка, металеві напрямні.
Варіанти кольору: горіх, венге(під замовлення), білий, ваніль (RAL1013), бежевий (RAL1015), натуральний(під замовлення).
Можна укомплектувати стільцями.


Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1280 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | кругла, овальна |
| Висота кухонного стола | False |
| Розмір стільниці кухонного стола | True |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |