









Відправка з 31 травня 20263 050 ₴
Столик кавовий Стелла, колір бежевий(RAL1015).
Розмір: 70х70х69см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця – МДФ , ніжка – масив дерева.
Модель представлена в таких варіантах кольору:
горіх, венге, білий, ваніль(RAL1013), бежевий(RAL1015).



1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 690 |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Форма стільниці столу | кругла |
| Діаметр стільниці | 70 мм |