









7 500 ₴
Шукаєте стильний, якісний і функціональний стіл у вітальню, їдальню або на кухню? Зверніть увагу на модель «Анжеліка». Це один із самих популярних варіантів у своєму класі.
![]() |
Практичність — стіл розсувний. Швидко і легко розкладається при необхідності. Це дуже зручно: за круглим столом може щодня обідати сім'я, а коли до вас завітають гості, ви без проблем додайте їх за великим овальним столом. |
![]() |
Розкішний горіховий відтінок — така деревина відрізняється виразним малюнком, з витіюватими прожилками, а також неймовірно теплим і багатим кольором. Виглядають вироби з горіха вишукано і благородно. |
![]() |
Гарантія низьких цін Ми підтримуємо демократичну вартість виробів. Додатково заощадити допомагає гнучка дисконтна система, а також регулярно проводяться інтернет-магазином розпродажі та акції. |
![]() |
Швидка доставка Ми регулярно поповнюємо запаси меблів на складі, щоб забезпечити клієнтам відправку замовлень у найкоротші терміни. Співпрацюємо з усіма регіонами! |

Інтернет-магазин «КОМФОРТ та ЗАТИШОК»— у нас знайдеться меблі на будь-який смак!
Замовлення на сайті або за телефоном
Узгодження деталей з менеджером
Оплата будь-яким зручним способом
Оперативна доставка товару
Розмір : 90(+38)*90*78 см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця – МДФ, шпон дуба; нога – масив дерева.
Форма стільниці : круглий, в розкладеному стані овальний.
Розкладка – книжка, металеві напрямні.
Варіанти кольору: горіх, білий, ваніль (RAL1013).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір | Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1280 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |