









8 900 ₴
Колір ваніль (RAL1013).
Розмір :148(+40)*88*78 см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця – МДФ; нога – масив дерева.
Розкладка – книжка, металеві напрямні.
Варіанти кольору: горіх,білий, ваніль(RAL1013), бежевий(RAL1015);
венге, натуральний - під замовлення.
Можна укомплектувати стільцями.


Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Ваніль |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1480 мм |
| Ширина столу | 880 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1880 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1480 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |