









8 900 ₴
Колір горіх.
Розмір :148(+40)*88*78 см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця – МДФ, шпон дуба; нога – масив дерева.
Розкладка – книжка, металеві напрямні.
Варіанти кольору: горіх, білий, ваніль (RAL1013), бежевий(RAL1015); венге, натуральний, сірий ((RAL9006) - під замовлення.
Можна укомплектувати стільцями.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 780 мм |
| Ширина столу | 880 мм |
| Довжина столу | 1480 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1480 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1880 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | овальна |
| Висота кухонного стола | False |
| Розмір стільниці кухонного стола | True |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |