









Відправка з 31 травня 20266 700 ₴
Стіл Аврора обідній розкладний дерев'яний.
Колір бежевий.
Розмір :101(+32)*69*72 см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця – МДФ ; ноги – масив дерева.
Розкладка – вставка, металеві напрямні.
Варіанти кольору: горіх, венге, білий, ваніль(RAL1013),бежевий(RAL1015).




Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 720 мм |
| Ширина столу | 690 мм |
| Довжина столу | 1010 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1010 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1330 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |