







3 050 ₴
Столик кавовий круглий Стелла, колір білий.
Розмір: 70х70х69см (Д\Ш\В), діаметр 70см.
Матеріал: стільниця – МДФ крашений, ніжка - масив дерева.
Модель представлена в таких варіантах кольору:
горіх, білий, ваніль(RAL1013), бежевий(RAL1015).

1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора, Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Діаметр | 70 см |
| Колір каркасу | Білий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 690 мм |
| Вага столика | 10 кг |