









5 600 ₴
Стіл-трансформер обідній Слайдер Білий- УРБАН ЛАЙТ.
Розмір в складеному стані : 1000 (+1000)*820*760мм (Д\Ш\В).
Розмір в розкладеному стані: 2000*820*760мм (Д\Ш\В).
Матеріал: каркас та ноги - масив дерева; стільниця - ДСП ламіноване Урбан Лайт.
Колір каркаса : білий.
Можливі варіанти кольору каркасу: чорний, горіх, білий, сірий.
Варіанти кольору ЛДСП: шервуд; аляска; клондайк; урбан лайт; кантрі.


Особливістю столу є механізм трансформації, завдяки якому без особливих зусиль можна у два рази збільшити його розміри! Дана модель виключає необхідність звільняти додатковий простір у приміщенні для великого стаціонарного столу. У розкладеному стані - міцна і стійка конструкція.
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | ДВП |
| Матеріал основи | Масив дерева |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 820 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |