






2 200 ₴
Банкетка Гармонія 70 см з 2 полицями горіх.
Каркас виконаний з дерева бук, обивка тканина Versal 4003b (смуга).
Розмір: 70х33х45см (Д\Ш\В). Виробництво Україна.
Варіанти кольору дерева :
Можливі такі розміри (Д\Ш\В):
1) 45х33х45см
2) 70х33х45см без полиці
3) 70х33х45см з 1 полицею для взуття
4) 70х33х45см з 2 полицями для взуття
5) 90х33х45см без полиці
6) 90х33х45см з 1 полицею для взуття
Зверніть увагу: розташування малюнка тканини може бути уздовж або впоперек виробу, без можливості обрати.



1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |