








5 500 ₴
Стіл Торін обідній розкладний.
Колір ДСП стільниці Дуб аппалачі , вставка – біла.
Розмір: 140 (+45) × 80х78, 5см (Д\Ш\В).
Матеріал: ЛДСП SWISSPAN
Розкладка: вставка 45см
Варіанти кольору: Дуб аппалачі (білий); Дуб Аппалачі (антрацит); Білий (урбан лайт).

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 785 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1850 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |