








2 500 ₴
Розмір: 48*44*98см (Ш\Г\В)

Якісний дерев'яний стілець з масиву бука .
М'яка спинка у верхній частині прикрашена візерунком, злегка вигнута, закруглений верх.
Може бути виготовлений в різних варіантах тканини під замовлення.
Представлена у кольорі: венге,горіх, бежевий, білий, ваніль.




Тканини Категорія І

Кожзам Категорія І

Тканини Категорія ІІ (+50 грн до ціни стільця)


1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | фанера |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 980 мм |
| Корпус стільця | |
| Цельнокаркасный | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Різні варіанти |