-2%






2 450 ₴
2 390 ₴
Банкетка Гармонія 90 см з 2 полицями біла.
Каркас виконаний з дерева бук, оббивка тканина Ліра 09 (велюр).
Розмір: 90х33х45см (Д\Ш\В). Виробництво Україна.
Варіанти кольору дерева : горіх, венге, біла.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр, Жаккард |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір каркасу | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Колір оббивки | Сірий |
| Тип основи | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 450 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | велюр |