-2%








4 250 ₴
4 150 ₴
Стіл кухонний обідній розкладний Атлант 110(+35)х68 Урбан лайт Плюс
Колір комбінований: Урбан лайт-Білий
Розмір: 110 (+35) * 68 * 75см (Д\Ш\В).
Матеріал: ЛДСП Swisspan.
Розкладка – вставка 35см.
Варіанти кольору: Шервуд Плюс; Урбан Лайт Плюс; Білий Плюс.

Урбан лайт Плюс

Білий Плюс

Дуб шервуд Плюс
Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1450 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |