





5 950 ₴
Розмір в складеному стані : 81,5(+81,5)*67*76см (Д\Ш\В).
Розмір в розкладеному стані: 163*67*76см (Д\Ш\В).
Матеріал: каркас та ноги - масив дерева; стільниця - ДСП, скло Lacobel.
Колір каркаса : чорний.
Варіанти кольору каркасу: чорний, горіх, білий, сірий.
Варіанти кольору стільниці: ультрабілий, латте, бежевий.

Особливістю столу є механізм трансформації, завдяки якому без особливих зусиль можна
у два рази збільшити його розміри! Дана модель виключає необхідність звільняти додатковий
простір у приміщенні для великого стаціонарного столу. У розкладеному стані - міцна і
стійка конструкція.
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | Скло |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 815 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1630 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 815 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Столениця | стекло, Ламінована ДСП (ЛДСП) |