






2 350 ₴
Банкетка Гармонія 90 см з полицею венге
Каркас виконаний з дерева бук, оббивка тканина Versal 4003b (смуга).
Розмір: 90х33х45см (Д\Ш\В). Виробництво Україна.
Варіанти кольору дерева :
Можливі такі розміри (Д\Ш\В):
1) 45х33х45см
2) 70х33х45см без полиці
3) 70х33х45см з 1 полицею для взуття
4) 70х33х45см з 2 полицями для взуття
5) 90х33х45см без полиці
6) 90х33х45см з 1 полицею для взуття
Зверніть увагу: розташування малюнка тканини може бути вздовж або впоперек виробу, без вибору.


1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Колір | Венге |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 450 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | М' яч |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина табуретки | 900 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |