







3 050 ₴
Столик кавовий круглий Стелла, колір горіх.
Розмір: 70х70х69см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця – МДФ, шпон дуба, ніжка – масив дерева.
Модель представлена в таких варіантах кольору:
горіх , венге, білий, ваніль(RAL1013), бежевий(RAL1015).



1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора, Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір | Горіх |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Діаметр | 70 см |
| Колір каркасу | Коричневий, Горіх, Темный орех |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 70 мм |
| Глибина столика | 70 мм |
| Висота столика | 69 мм |
| Вага столика | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | кругла |