









4 950 ₴
Стіл-трансформер Флай венге магія зі склом 06_161(черешня).
Розмір в складеному стані : 920 х 605 х 520мм (Д\Ш\В) - журнальний столик.
Розмір в розкладеному стані: 1210 х 920 х 750мм (Д\Ш\В) - обідній стіл.
Матеріал: стільниця і царговий пояс – ДСП 16мм; скло (варіанти);
кромка стільниці – ПВХ 2мм;
кромка царгового пояса – ПВХ 0,5 мм;
підйомний механізм – метал 2 мм, оснащений газовими підйомниками і пружинами,
що сприяє м'якому підйому стільниці перед розкладкою;
ніжки – масив дерева, покриття масловіск.
Варіанти скла: 01_131; 04_123 ;16_320; 15_047, білий, варіанти .


Завдяки своїй компактності, столи-трансформери виключають необхідність звільняти додатковий простір у приміщенні для стаціонарного столу. У розкладеному стані стіл є міцною і стійкою конструкцією.
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Так |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 920 мм |
| Ширина столу | 605 мм |
| Висота столу | 520 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 520 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1210 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 920 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП), скло |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кухонного стола | True |
| Розмір стільниці кухонного стола | True |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | True |
| Форма стільниці столу | прямокутна |