





4 800 ₴
Стіл Марсель обідній розкладний.
Колір ніг і кромки венге. Стільниця ДСП Аляска.
Розмір : 110(+35+35)х75*77см (Д\Ш\В).
Матеріал: ноги - масив дерева ; стільниця - ДСП ламіноване SWISSPAN.
Розкладка: 2 вставки по 35см з торців столу.
Стіл представлений в двох розмірах: 90(+35+35)*70*77см і 110(+35+35)*75*77см.
Варіанти кольору ніг: венге, білий, сірий.

1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Висота столу | 770 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |