






6 200 ₴
Стіл-трансформер обідній Слайдер Білий зі склом Ультрабілий.
Розмір в складеному стані : 815 (+815)*670*760мм (Д\Ш\В).
Розмір в розкладеному стані: 1630*670*760мм (Д\Ш\В).
Матеріал: каркас та ноги - масив дерева; стільниця - ДСП, скло Lacobel.
Колір каркаса : білий.
Можливі варіанти кольору каркасу : венге , горіх , сірий.
Варіанти кольору стільниці: ультрабілий, латте, бежевий.

Особливістю столу є механізм трансформації, завдяки якому без особливих зусиль можна у два рази збільшити його розміри! Дана модель виключає необхідність звільняти додатковий простір у приміщенні для великого стаціонарного столу. У розкладеному стані - міцна і стійка конструкція.
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 815 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1630 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 815 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП), скло |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Основні атрибути | |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | Стекло |
| Кількість опор | 4 (шт.) |