





2 100 ₴
Банкетка Гармонія 70 см біла.
Каркас виконаний з дерева бук, оббивка тканина - варіанти:
Versal 4003b (смуга) -жаккард.
Ліра 09 (однотонна сіра) - велюр.
Розмір: 70х33х45см (Д\Ш\В). Виробництво Україна.
Варіанти кольору дерева : горіх (темний), венге, біла,
( ваніль - під замовлення).
Можливі різні розміри (Д\Ш\В) і варіанти тканини:
1) 45х33х45см
2) 70х33х45см ( без полиць/ 1полиця під взуття/ 2 полиці під взуття)
3) 90х33х45см ( без полиць/ 1полиця під взуття/ 2 полиці під взуття)
Можуть бути представлені в декількох варіантах тканини, УТОЧНЮЙТЕ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ!
Зверніть увагу: кольори зразків які Ви бачите, можуть відрізнятися від реального тону, це пов'язано з індивідуальними настройками і параметрами Вашого монітора.
Розташування малюнку тканини (смуга) може бути вздовж або впоперек виробу.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Двошарова тканина |
| Колір | Білий |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Стан | Новий |