





4 800 ₴
Колір (ноги, крайка) - венге .Стільниця ДСП Трюфель(дуб сонома трюфель).
Розмір :110(+35+35)*75*77см (Д\Ш\В).
Матеріал: ноги - масив дерева ; стільниця - ДСП ламіноване.
Розкладка: 2 вставки з 35см з торців столу.
Стіл представлений в двох розмірах: 90(+35+35)*70*77см і 110(+35+35)*75*77см.
Варіанти кольору ЛДСП: шервуд; аляска; клондайк; урбан лайт; кантрі, венге, ясен світлий, ультрабілий, біле дерево, дракар, сонома.
Варіанти кольору ніг: венге, горіх, білий.
Можна укомплектувати стільцями.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |