


2 200 ₴
Стіл Мадрид дуб шервуд/венге з скляною поличкою
Колір стільниці і царгового пояса - дуб шервуд; колір ніг - венге.
Розмір : 900 х 600 х 430мм (Д\Г\В) - журнальний столик.
Матеріал: стільниця і царговий пояс – ЛДСП 16мм SWISSPAN;
ніжки – дерево вільха;
поличка - скло матове.

1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Шервуд |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Колір каркасу | Венге, Чорний |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | скло матове |
| Фасади | скло матове |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 900 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 430 мм |