-2%






2 200 ₴
2 160 ₴
Банкетка Глорія 80см біла
Каркас виконаний з дерева бук, оббивка тканина Етна (колір сірий)
Розмір: 80х30х49см (Д\Ш\В). Дві полиці металеві для взуття.
Виробництво Україна.
Поставляється у розібраному вигляді, комплектується інструкцією для збирання.
Представлена у варіантах кольору: біла і венге.

1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Форма сидіння | прямокутна |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Висота табуретки | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | двошарова тканина |