









1 060 ₴
Пересувний журнальний столик на колесах - Міні (Loco).
Колір: дуб сонома.
Розмір: 59*36*56см Д\Ш\В.
Матеріал стільниці – ЛДСП 16мм.
Стійки: хромована металева труба.
У комплекті: чотири пластикові ролики на металевій платформі.
Представлений у варіантах кольору: венге, дуб сонома.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора...

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки, Коліщата |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | хромована сталь, пластик |
| Основні атрибути | |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 590 мм |
| Вага | 6 кг |
| Висота столу | 560 |
| Ширина столу | 360 мм |