









4 950 ₴
Стіл-трансформер Флай білий зі склом 16-305.
Розмір в складеному стані : 920 х 605 х 520мм (Д\Ш\В) - журнальний столик.
Розмір в розкладеному стані: 1210 х 920 х 750мм (Д\Ш\В) - обідній стіл.
Матеріал: стільниця і царговий пояс – ДСП 16мм; скло фотодрук (варіанти);
кромка стільниці – ПВХ 2мм;
кромка царгового пояса – ПВХ 0,5 мм;
підйомний механізм – метал 2 мм, оснащений газовими підйомниками і пружинами,
що сприяє м'якому підйому стільниці перед розкладкою;
підйомний механізм – колір білий;
ніжки – масив дерева, покриття масловіск.
Можливо зробити під замовлення в іншому кольорі ДСП .


Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного стола | розсувний, розкладний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | скло з малюнком, ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 920 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 920 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1210 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 520 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Висота столу | 750 |
| Ширина столу | 605 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Розмір стільниці кухонного стола | True |
| Висота кухонного стола | True |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | True |