









4 350 ₴
Стіл Марсель обідній розкладний .
Колір ніг сірий. Стільниця ЛДСП – Аляска.
Розмір: 90 (+35 + 35) * 70 * 77см (Д\Ш\В).
Матеріал: ноги – масив дерева; стільниця - ЛДСП Аляска.
Розкладка: 2 вставки по 35см із торців столу.
Стіл представлений у розмірах:
90(+35+35)*60*77см
90(+35+35)*70*77см
110(+35+35)*75*77см.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска, Аляска сірий |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Сірий, Білий, Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |