









4 650 ₴
Стіл для кухні Прага зі склом 01-131 (вогонь).
Колір: кромка та ноги-венге, стільниця та царговий пояс - ЛДСП венге + скло фотодрук.
Компактний та практичний кухонний стіл.
В результаті розкладки стільниця збільшується вдвічі.
Розмір у складеному стані: 90 х 60 х 75см (Д\Ш\В).
Розмір у розкладеному стані: 90 х 120см.
Матеріал: стільниця та царговий пояс-ЛДСП Swisspan 16мм; скло фотодрук 01-131(вогонь).
кромка стільниці - ПВХ 2мм;
кромка царгового пояса - ПВХ 0,5мм;
ніжки - масив дерева (береза), покриття масловіск.
Варіанти скла фотодрук.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Венге, Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | скло |
| Столениця | Ламінована ДСП (ЛДСП), Скло з малюнком |