


6 800 ₴
Ліжко двоспальне Ольга біле.
Розмір: 160*200*75см (спальне місце 160*200см; висота узголів'я -75см)

Матеріал: масив дерева вільха.
Ламелі -32шт.
Ліжко представлене в 2 варіантах розміру: односпальне - 200*90см і двоспальне - 200*160см
Ліжко НЕ комплектується матрацом!

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 75 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |