






4 350 ₴
Стіл Марсель обідній розкладний.
Колір ніг та кромки чорний. Стільниця ЛДСП Дуб Аппалачі.
Розмір: 90 (+35 + 35) * 70 * 77см (Д\Ш\В).
Матеріал: ноги – масив дерева; стільниця - ДСП ламіноване.
Розкладка: 2 вставки по 35см із торців столу.
Варіанти кольору ніг: чорний, горіх, білий.


Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером з номером телефону, вказаним на сайті.
2. Залишити Ваше замовлення через корзину сайту або надіслати повідомлення на e-mail.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення
деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |