









10 400 ₴
Бостон стіл обідній розкладний зі склом.
Колір білий, скло Lacobel ультрабілий.
Розмір: 120(+40)*75*76 см (Д\Ш\В), розкладений 160*75*76 см.
Матеріал: МДФ+ скло Lacobel.
Розкладка – вставка 40см ("метелик"), вставка без скла.
Представлений тільки в 1 розмірі.
Варіанти кольорів: Білий(скло ультрабілий), Сірий(скло ультрабілий),Ваніль (скло ваніль).

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, вказаним на сайті.
2. Залишити Ваше замовлення через кошик сайту або відправити повідомлення на e-mail.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ("Перезвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Білий |
| Комплектація столу | |
| Дверка | 1 шт. |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований, МДФ шпонований, скло |
| Каркас, ніжки | МДФ фарбований, скло |