


Відправка з 22 квітня 202610 400 ₴
Бостон стіл обідній розкладний зі склом.
Колір сірий, скло фотодрук 15-275"білий мармур".
Розмір: 120(+40)*75*76 см (Д\Ш\В), розкладений 160*75*76 см.
Матеріал: МДФ 22 мм,скло фотодрук, металеві напрямні.
Розкладка – вставка 40см ("метелик"), вставка + шпон, без скла.
Представлений тільки в 1 розмірі.
Варіанти кольору: Білий(скло ультрабілий), Сірий(скло ультрабілий),Ваніль (скло ваніль), Сірий(скло 15-275"білий мармур" )


Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, вказаним на сайті.
2. Залишити Ваше замовлення через кошик сайту або відправити повідомлення на e-mail.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ("Перезвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення
деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Сірий |
| Комплектація столу | |
| Дверка | 1 шт. |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований, скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал основи | МДФ |