









Відправка з 01 травня 20265 100 ₴
Стіл-трансформер Флай венге магія зі склом 03_028 (компас).
Розмір у складеному стані: 920 х 605 х 520мм (Д\Ш\В) - журнальний столик.
Розмір у розкладеному стані: 1210 х 920 х 750мм (Д\Ш\В) - обідній стіл.
Матеріал: стільниця та царговий пояс – ДСП 16мм; скло (варіанти);
край стільниці - ПВХ 2мм;
край царгового пояса - ПВХ 0,5мм;
підйомний механізм – метал 2 мм, оснащений газовими підйомниками та пружинами,
що сприяє м'якому підйому стільниці перед розкладкою;
ніжки - масив дерева, покриття масловіск.
Варіанти скла:


Завдяки своїй компактності, столи-трансформери виключають необхідність звільняти додатковий простір у приміщенні для стаціонарного столу. У розкладеному стані стіл є міцною і стійкою конструкцією.
Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Регулювання розміру стільниці | Так |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП), скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 920 мм |
| Глибина столика | 605 мм |
| Висота столика | 520 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 750 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 1210 мм |
| Вага столика | 33 кг |