







4 500 ₴
Стіл-трансформер обідній Слайдер чорний ДРАКАР.
Розмір в складеному стані : 815 (+815)*670*760мм (Д\Ш\В).
Розмір в розкладеному стані: 1630*670*760мм (Д\Ш\В).
Матеріал: каркас та ноги - масив дерева, колір -чорний; стільниця - ДСП ламіноване, колір -дракар.
Можливі варіанти кольору каркасу : чорний , горіх темний, білий.
Варіанти кольору ЛДСП: шервуд; аляска; клондайк; урбан лайт; кантрі, трюфель, дракар, біле дерево...
Колір на фото може частково не співпадати з оригіналом стола через різницю в освітленні,
налаштування пристроїв, особливості сприйняття людиною тощо.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Натуральне дерево, Венге темный + дерево |
| Колір | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний, стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 815 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1630 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |