



6 400 ₴
Показати оптові ціниКолір білий.
Розмір :100(+40)*100*75 см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця – МДФ фарбований; ноги – дерево бук.
Форма стільниці : круглий, в розкладеному стані овальний.
Розкладка – вставка зберігається окремо від столу), ніжки зігнуті.



Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Форма стільниці столу | овальна, кругла |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ фарбований |