







3 050 ₴
Столик кавовий круглий Стелла, колір ваніль.
Розмір: 70х70х69см (Д\Ш\В), діаметр 70см.
Матеріал: стільниця – МДФ фарбований, ніжка– масив дерева.
Модель представлена у таких варіантах кольору:
горіх, білий, ваніль (RAL1013), бежевий (RAL1015).



Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Ваніль |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Колір каркасу | Ваніль |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 690 мм |
| Вага столика | 10 кг |