-2%


2 550 ₴
2 490 ₴
Банкетка Гармонія 90см з 2 полицями для взуття горіх
Каркас виконаний з дерева бук, оббивка тканина: варіанти :амелі какао, versal 4003B
Розмір: 90х33х45см (Д\Ш\В). Виробництво України.
Можливі інші розміри (Д\Ш\В) під замовлення, уточнюйте.

1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Горіх |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 450 мм |