-1%








2 200 ₴
2 170 ₴
Банкетка Гармонія 90 см без полиці біла.
Каркас виконаний з дерева бук, оббивка тканина - варіанти (уточнюйте перед придбанням)
Тканина: Versal 4003b (смуга), Ліра 09 ( однотонний велюр сірий)
Розмір: 90х33х45см (Д\Ш\В). Виробництво України.
Варіанти кольору дерева:
горіх, венге, біла, ваніль(під замовлення).
Можливі такі розміри (Д\Ш\В):
45х33х45см
70х33х45см ( без полиці; 1 полиця для взуття; 2 полиця для взуття)
90х33х45см ( без полиці; 1 полиця для взуття; 2 полиця для взуття)
Зверніть увагу: розташування малюнка тканини може бути вздовж або впоперек виробу, без вибору.


1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 450 мм |