




2 190 ₴
Прямокутний розкладний стіл Сінгл
Колір стільниці: Дуб аппалачі, колір основи- чорний.
Матеріал: ЛДСП SWISS KRONO Дуб Аппалачі .
Основа - металева.
Розмір: 100*60*75 см (Д\Ш\В)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Аппалачі |
| Колір | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Стіл книжка |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер, розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 100 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |