







4 700 ₴
Колір ніг - чорний (можуть бути хромовані)
Стільниця ЛДСП Вугільний камінь.
Розмір у складеному стані: 21*80*74см (Д\Ш\В)
Розмір у розкладеному стані: 275*80*74см (Д\Ш\В)
Матеріал: ноги – метал; стільниця-ЛДСП Kronospan Вугільний камінь.
Розкладка: 4 вставки по 65см, ролики під основою.
Варіанти кольору ніг: чорний, хром.
Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Аппалачі |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Хром, Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 210 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2750 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 210 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |