






2 950 ₴
Круглий нерозкладний стіл Мілан.
Колір: Білий, ноги- білі.
Матеріал: ЛДСП swisspan (16мм) ; Білий колір
Ноги: дерево.
Розмір: 87*87*76 см (діаметр 87см, висота 76см)
Стіл поставляється у розібраному вигляді.

Модель представлена в наступних варіантах кольорів, уточнюйте у менеджера перед оформленням замовлення.
назва моделі : колір ніг\колір стола
чорний/Аппалачі,
чорний/Вугільний камінь,
чорний/Бетонний камінь,
чорний/Мармур Ромео ,
білий/Білий,
чорний/Сонома,
чорний/Шовковий камінь.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 870 мм |
| Ширина столу | 870 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Діаметр | 870 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |