









4 350 ₴
Стіл Марсель обідній розкладний.
Колір ніг \кромка - чорні . Стільниця ЛДСП Шовковий камінь.
Розмір: 90(+35+35)*60*77см (Д\Ш\В).
Матеріал: ноги - масив дерева; стільниця - ДСП ламіноване( виробник kronospan).
Розкладка: 2 вставки по 35см із торців столу.
Стіл представлений у 3 розмірах: 90(+35+35)*70*77см ; 90(+35+35)*60*77см та 110(+35+35)*75*77см.


Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Кремовий |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |