



990 ₴
Стіл журнальний приліжковий Ноут.
Колір: ательє світлий (сірий).
Розмір: 330*440*650мм
Ширина 440 мм
Висота 650 мм
Довжина (глибина) 330 мм
Матеріал стільниці- ЛДСП ательє світлий; виробник ЛДСП- Kronospan.
Матеріал каркаса - метал
Форма прямокутна
Транспортується в розібраному стані
Варінти кольорів стільниць :ательє світлий, дуб сонома.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора...

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Ательє Світлий |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 440 мм |
| Глибина столика | 330 мм |
| Висота столика | 650 мм |