-2%
2 150 ₴
2 110 ₴
Банкетка Гармонія 70 см з 1 полицею біла.
Каркас виконаний з дерева бук, оббивка тканина Ліра 09.
Розмір: 70х33х45см (Д\Ш\В). Виробництво Україна.
Варіанти кольору дерева .
Можливі різні розміри (Д\Ш\В) і варіанти тканини:
1) 45х33х45см
2) 70х33х45см без полиці
3) 70х33х45см з 1 полицею для взуття
4) 70х33х45см з 2 полицями для взуття
5) 90х33х45см без полиці
6) 90х33х45см з 1 полицею для взуття
Зверніть увагу: кольори зразків які Ви бачите, можуть відрізнятися від реального тону, це пов'язано з індивідуальними настройками і параметрами Вашого монітора.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр, Двошарова тканина |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 450 мм |