







10 670 ₴
Х'юстон стіл обідній розкладний зі склом.
Колір венге, скло Lacobel латте.
Розмір: 120(+40)*75*77 см (Д\Ш\В), розкладений 160*75*77 см.
Матеріал: стільниця - МДФ + скло Lacobel; тумба - МДФ + скло Lacobel; металеві направляючі.
На торці тумби наклеєне скло в колір стільниці.
Розкладка – вставка "метелик" 40см, МДФ + шпон; розкладка без скла.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
Варіанти кольорів:
Х'юстон сірий скло Ультробіле
Х'юстон білий скло Ультробіле
Х'юстон білий скло 15-275(білий мармур)
Х'юстон ваніль скло Ваніль
Х'юстон венге скло Латте

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, вказаним на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail, вказавши інформацію: товар, який цікавить, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ("Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Венге |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований, скло |
| Каркас, ніжки | МДФ фарбований, скло |