









4 800 ₴
Розмір у складеному стані: 815 (+815)*670*760мм (Д\Ш\В).
Розмір у розкладеному стані: 1630*670*760мм (Д\Ш\В).
Матеріал: каркас та ноги - масив дерева; стільниця-ДСП ламіноване Kronospan "Бетонний камінь"
Колір каркасу (ніг): білий; колір стільниці - Бетонний камінь (сірий).
Варіанти кольору ЛДСП: шервуд; аппалачі; аляска; клондайк; урбан лайт; біле дерево;
дракар; трюфель; шовковий камінь, бетонний камінь, камінь вугільний, мармур ромео білий.


Особливістю столу є механізм трансформації, завдяки якому без особливих зусиль можна
удвічі збільшити його розміри! Ця модель виключає необхідність звільняти додатковий
простір у приміщенні для великого стаціонарного столу. У розкладеному стані - міцна і
стійка конструкція
Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, вказаним на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail, вказавши інформацію: товар, який цікавить, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотнього дзвінка ("Перезвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий, Білий, Сірий |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Білий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 815 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1630 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 815 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |