









2 170 ₴
Круглий нерозкладний стіл Раунд.
Колір стільниці: Білий, колір ніг-чорний.
Матеріал: ЛДСП swisspan Білий
Ноги чорного кольору на вибір: дерево\ метал.
Ноги конусні металеві, порошкове покриття з опорою.
Розмір: 67*67*76 см (діаметр 67см, висота 76см)
Стіл поставляється у розібраному вигляді.
Ноги кріпляться до столу.


Ця модель також виготовляється у варіантах кольору:
Шовковий камінь (відтінок беж)
Бетонний камінь (відтінок сірий)
Білий
Дуб Аппалачі
1) дерев'яні: колір натуральний та чорний (венге)
2) металеві: колір чорний, порошкове покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 670 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Діаметр | 670 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, метал |