



2 450 ₴
Прямокутний нерозкладний стіл Лофт.
Колір стільниці: Дуб аппалачі, колір ніг- чорний.
Матеріал: ЛДСП SWISS KRONO Дуб Аппалачі 18мм.
Ноги конусні металеві, порошкове покриття, з опорою
Розмір: 90*60*76 см (Д\Ш\В)
Стіл поставляється у розібраному вигляді.
Ноги кріпляться до столу.


Ця модель також виготовляється у варіантах кольору:
Шовковий камінь
Вугільний камінь
Бетонний камінь
Дуб Аппалачі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Аппалачі |
| Колір | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Венге, Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Діаметр | 0 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |