




2 850 ₴
Круглий нерозкладний стіл Раунд.
Колір стільниці: Дуб Аппалачі, колір ніг-натуральний.
Матеріал: ЛДСП Kronospan Дуб Аппалачі.
Ноги: дерево.
Розмір: 80*80*76 см (діаметр 80см, висота 76см)
Стіл поставляється у розібраному вигляді.
Ноги кріпляться до столу.

Ця модель також виготовляється у варіантах кольору:
Шовковий камінь\ натуральний
Вугільний камінь \ венге(чорний)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб натуральний |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Натуральний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Діаметр | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |